Projekty

Działki nad morzem

            Działki nad morzem znajdują się w gminie Ustka, zlokalizowane są w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego. Zarówno lokalizacja jak i kształt samych działek doskonale nadają się na domek letniskowy ale również na dom mieszkalny.  Tereny nadmorskie należą do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w kraju. Z tego właśnie powodu działki na sprzedaż nad morzem wydają się atrakcyjnym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli ktoś chciałby zmienić swoje miejsce zamieszkania, zacząć wszystko od nowa, bądź też otworzyć biznes.

domy

Nieruchomości nad morzem

             Działki w miejscowości Dębina to nie tylko domy mieszkalne. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również inne budynki. To szczególnie ważne dla kogoś, kto planuje otwarcie swojego biznesu. Ustka jest atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym, dlatego nieruchomości nad morzem mogą pełnić funkcje pensjonat, restauracji czy też być salą zabaw dla dzieci.  Zmiana miejsca zamieszkania zawsze związana jest z niepewnością co do swojej przyszłości. Jednak zarówno osiedle, jak i Ustka to atrakcyjna miejscowość turystyczna, która daje możliwość zarabiania na odpoczywających. Duża część biznesów, które mogą wydać się chybione w większych miastach tutaj będzie mogła doskonale prosperować właściwie od samego momentu otwarcia. Atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, jak i inwestycji wydaje się być Osiedle Morskie. Dostępne są zdjęcia projektów domów mieszkalnych, które można będzie postawić na tym konkretnym osiedlu. Kupno działki w miejscowości Ustka będzie mogło dać początek całkowitym zmianom w życiu, jak i również dać możliwość otworzenia własnego biznesu.

Działki budowlane nad morzem

              Dla inwestora bardzo duże znaczenie ma wielkości kształt działki, a nie tylko jej lokalizacja. Bardzo często gotowy jest już plan budynku, dlatego działki budowlane nad morzem będą mogły spełnić oczekiwania. Tym bardziej, że w sprzedaży posiadamy  działki w Małe Wytowno, które można  będzie wykorzystać na początku prowadzenia swojego własnego biznesu. Każdy początkujący inwestor doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest nie tylko sama wielkość lokalu, ale również wyposażenie.  Działki budowlane dają możliwość postawienia budynku w taki sposób, jak dany inwestor sobie tego życzy.

W sprzedaży posiadamy również działki w Duże  Wytowno, które doskonale będą mogły nadawać się pod budynek mieszkalny.