Działki na sprzedaż nad morzem

Sprzedaż działek nad morzem

          Każdego roku wielu rodaków oraz osób zza granicy spędza wakacje nad Morzem Bałtyckim. Posiadamy działki na sprzedaż nad morzem– zaledwie 1800 metrów do samego morza. Atrakcyjne położenie działki, w sąsiedztwie lasów a także plaży najszerszej w pasie nadmorskim w Ustce daje wiele możliwości odpoczynku oraz relaksu. Istnieje możliwość postawienia domu mieszkalnego dla jednej rodziny, alternatywnie domu bliźniaczego, jednak łączna powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać 25% powierzchni działki, a także wysokości 7 metrów. Każda z działek posiada pełne uzbrojenie w tym elektryczne, wodociągowe, kanalizacyjne i deszczowe. Działki na sprzedaż w Małym Wytownie znajdują się w odległości 5 km od Ustki, oraz blisko międzynarodowej trasy rowerowej.

Działki na sprzedaż w Małe Wytowno

Uchwała NR XLI.501.2014 Rady Gminy Ustka z dnia 26 września 2014 r. w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Wytowno gm. Ustka, dla inwestycji prowadzonych przez Pomerania Nieruchomości sp. z o.o. sp. komandytowa z/s w Słupsku.

działki nad samym morzem

wykaz działek na sprzedaż

Oferta sprzedaży działek nad morzem  położonych przy ul. Zielonej
w m. Wytowno gm. Ustka w pasie Nadmorski.
Osiedle Małe Wytowno.

Kup już teraz, działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem w Promocyjnej Cenie od 139 zł/1m2 brutto. Taka okazja może się już nie trafić !

Działki położone 1.800 m od morza, od drogi Ustka – Rowy 800 m, przy trasie Międzynarodowego szlak rowerowego wokół Bałtyku R-10 (Nadmorski Szlak Hanzeatycki) – międzynarodowy przebiegający dookoła basenu Morza Bałtyckiego o łącznej długości 8539 km. Polski odcinek szlaku o długości 588 km. Piękna okolica, lasy, plaża najszersza w pasie nadmorskim Ustki, zapewniony odpoczynek relaks i sport.

Pełne uzbrojenie na każdej działce: sieć wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i deszczowa ww drodze. Nowo wybudowana droga dojazdowa do Osiedla Małe Wytowno ul. Zielona.

Możliwość zabudowy mieszkalnej w tym zabudowa jednorodzinna ( z garażem ) lub zabudowa bliźniacza.  Powierzchnia zabudowy max. 25 % powierzchni działki.

Sprzedaż działek w promocyjnej cenie następuje już teraz. 
Spółka wystawia fakturę VAT za zakup działki.

OSIEDLE MORSKIE – NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA OFERTA  125 DZIAŁEK BUDOWLANYCH zlokalizowanych w PASIE NADMORSKIM w odległości 1 800 m od MORZA BAŁTYCKIEGO, 800 m od drogi Ustka – Rowy, przy trasie Międzynarodowego szlaku rowerowego wokół Bałtyku R-10 w miejscowości WYTOWNO.

Sprzedaż działek budowlanych podzielona o zróżnicowanej powierzchni położonych na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania o przeznaczeniu na teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w tym letniskowej.

Część działek posiada wyznaczy teren do zagospodarowania zielenią np. jako ogrody przydomowe, małą architekturą lub lokalizację zbiornika wodnego.

Cena brutto działki budowlanej 99,00 zł / m kw., cena brutto terenu do zagospodarowania zielenią 89,00 zł / m kw.

 

Działki inwestycyjne nad morzem

          Działki inwestycyjne w Dużym Wytownie znajdujące się zaledwie 5 kilometrów od Ustki oraz 1800 od Morza Bałtyckiego to niezwykle atrakcyjne położenie. Tereny nadmorskie są chętnie odwiedzane przez turystów właściwie przez cały rok. Wiadomo, że kumulacja następuje w sezonie letnim, jednak w pozostałe pory również cieszy się sporym zainteresowaniem. Dla osób chcących otworzyć swój biznes, działki na sprzedaż nad morzem będą miały szansę okazać się idealne. Zarówno kształt, lokalizacja jak i możliwość zabudowy pozwala na postawienie lokalu usługowo-handlowego, a nawet pensjonatu. Zakup  działki inwestycyjnej pozwoli nie tylko na właściwe ulokowanie oszczędności, ale również w późniejszym czasie na generowanie zysków każdego miesiąca. Wielu inwestorów na początku decyduje się na pobyt w Ustce w sezonie letnim, jednak widząc jak dużym zainteresowaniem cieszy się ich działalność, decydują się na stałe tam osiąść. Działki inwestycyjne dostosowane są zarówno do celów rekreacyjnych jak i do działalności usługowej, w zależności od właściciela.

Nieruchomości na sprzedaż w Ustce

          Ustka jest jednym z popularniejszych miejsc turystycznych nad samym Morzem Bałtyckim. Każdego roku cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród naszych rodaków ale również turystów z innych państw chcących odpocząć od zgiełku dużych miast. Z tego właśnie powodu nieruchomości Ustka to doskonała inwestycja dla osób, chcących posiadać swój własny biznes. Właściwie każdy mieszkaniec nadmorskich terenów w pewnym stopniu żyje z turystyki. Postawienie pensjonatu z restauracją powoduje, że można będzie mieć z tego zyski już w pierwszym miesiącu po otworzeniu. Aktualnie nieruchomości na sprzedaż nad morzem to szereg możliwości, dla których ograniczeniem jest jedynie kreatywność. O popularności terenów świadczą wciąż rosnące ceny zarówno działek jak i samych budynków.

 

DUŻE WYTOWNO – Osiedle MORSKIE

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ  ( Duże Wytowno – Osiedle Morskie)

Operat szacunkowy wartości nieruchomości „Osiedle Morskie”  – lokalizacja Wytowno gm. Ustka

– aktualny stopień zainwestowania

– docelowy stopień zainwestowania

Operat do pobrania. POBIERZ

Uchwała NR XLI.501.2014 Rady Gminy Ustka z dnia 26 września 2014 r. w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Wytowno gm. Ustka, dla inwestycji prowadzonych przez Pomerania Nieruchomości sp. z o.o. sp. komandytowa z/s w Słupsku.

WYKAZ WSZYSTKICH POWIERZCHNI DZIAŁEK OSIEDLA MORSKIEGO

Wykazy z nazwami ulic Osiedla Morskiego w Wytownie gm. Ustka z podaną numeracją działek, nazwą ulicy i numeru posesji.

 ul. Porannej Bryzy

ul. Skali Beuforta

ul. Sztormowa

ul. Zefirowa

al. Wiatru od morza

ul. Róży Wiatrów

Mapa Osiedla Morskiego