Nieruchomości na sprzedaż

OFERUJEMY RÓWNIEŻ ATRAKCYJNE NIERUCHOMOŚCI W NASTĘPUJĄCYCH LOKALIZACJACH:
PODDĄBIE, ULINIA, PRZEWŁOKA, CHARNOWO

 

Dom letniskowy w Poddąbiu – 400 metrów od morza Cena: 890 000 PLN

Dom murowany całoroczny o dwóch niezależnych lokalach o powierzchni po 75 m2 ( razem 150 m2 ) w miejscowości 76-270 Poddąbiu ul. Plażowa 16 gm. Ustka , działka nr 9/14 o powierzchni 714 m2 , budynek wolnostojący możliwość przechodzenia z lokalu do lokalu drzwiami wewnętrznymi. Miejsca postojowe na samochody osobowe na działce dla każdego lokalu osobne. Cały teren ogrodzony. Dom parterowy, każdy lokal składa się z trzech pokoi w tym dwie sypialnie, jeden pokój dzienny połączony z kuchnia, Pokój dzienny duży z wyjściem na taras. Dodatkowo hol oraz pomieszczenie gospodarcze na sprzęt domowy i ogrodowy, tarasy zadaszone. W każdym lokalu jest kominek typu koza żeliwna marki Jotul . Łazienka kabina prysznicowa, umywalka pralka z WC w każdej łazience ogrzewanie podłogowe. W jednym lokalu są zamontowane kaloryfery elektryczne na ścianach, do ogrzewania całorocznego. Wyposażenie jak w domu mieszkalnym, cały sprzęt RTV, całe wyposażenie kuchni, kuchnia elektryczna, pochłaniacz, lodówki, meble i wyposażenie w każdym pokoju, pościel i inny sprzęt. Wyposażenie znajdujące się w dwóch lokalach tego domu w cenie sprzedaży. Dom po kapitalnym remoncie 4 lata temu, wybudowany z pustaków i ocieplony styropianem, okna i drzwi drewniane, bardzo solidne wykończenie i zastosowane materiały, całoroczny wybudowany w 2000 roku. Nieruchomość jest czysta w księdze wieczystej od wpisów i obciążeń.
Lokale w tym domu do natychmiastowego zamieszkania, bez dodatkowego inwestowania środków finansowych. Dodatkowo zamontowany alarm elektroniczny z powiadomieniem.

Dom od kilku lat wykorzystywany co roku od miesiąca maja do września dla gości i turystów przebywających nad morzem w miejscowości Poddąbiu.
Przepiękna miejscowość najdroższe nieruchomości w pasie nadmorskim gminy Ustka, wspaniała okolica dookoła lasy, tereny na aktywny wypoczynek, trasy rowerowe R-10 , klify i najszersze plaże nad Bałtykiem, spokój i cisza daje wyjątkowy klimat i nastrój tej niezwykłej miejscowość.
Miejscowość zapewnia wszystkie niezbędne środki do życia i komunikacji, przystanki autobusów, różne sklepy, restauracje, ciastkarnio-lodziarnie, smażalnie ryb i kawiarenki itp.
Okazyjna cena domu – dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin – tak atrakcyjnego położenia domu tak blisko morza nad morzem Bałtyckim, nie znajdziesz. W takim dobrym wykonaniu i jakości – to jedyna okazja do kupna dla Ciebie i całej Twojej Rodziny. Spełnij swoje marzenia i zapewnij swojej rodzinie odpoczynek w czystym otoczeniu i powietrzu, oraz z zachowaniem bezpieczeństwa, którego w innych krajach brak.

Czekamy na kontakt :
Więcej informacji o nieruchomości – pod telefonem nr : 608-201-564 lub 504-179-691 Andrzej Ossowski

…………………………………….

 

Działki budowlane kompleks do inwestycji Charnowo gm. Ustka. Cena: 199 000 PLN

Cena promocyjna – skorzystaj z okazji,
zainwestuj bezpiecznie swoje środki finansowe i zarabiaj.
Działka budowlana pod budowę domów mieszkalnych jednorodzinnych z garażem, powierzchnia zabudowy do 30 %
droga dojazdowa wewnętrzna do działki, powierzchnia ogółem 7.557 m2
Działki inwestycyjne dla developera lub lokaty wolnych środków finansowych i budowy domów mieszkalnych na
sprzedaż z dużym zyskiem. Zobacz film o położeniu działek w Charnowie i okolicy wpisz : https://youtu.be/aEgl15tSc6M i zobacz naszą ofertę. lub skopiuj i wprowadź do odtworzenia w internecie.
Działka położona jest przy ul. Zielonej, która posiada oświetlenie uliczne, bardzo dobry dojazd od drogi gminnej. Działka położona w zachodniej część przepięknego i urokliwego miasteczka, w odległości niespełna 7 km od brzegu Morza Bałtyckiego. Charnowo znajduje się w odległości 7 km od nadmorskiej Ustki i nieco ponad 10 km od Słupska.
Piękne lasy i bliskość rzeki Słupi idealnej do spływów kajakowych stwarza niezwykłe warunki do aktywnego odpoczynku i rekreacji. Położenie działki w tej okolicy zapewnia czyste powietrze i zdrowy klimat dla ludzi tu mieszkających, czego obecnie się poszukuje.
3 km od Charnowa znajduje się Dolina Charlotty, wyjątkowe miejsce dla wszystkich szukających ciszy i kontaktu z naturą. Charlotta oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku. Dzieci mogą w niej świetnie się bawić korzystając z zoo, wodnego safari i fokarium, a dorośli zrelaksować się w SPA lub bawić się na cyklicznie organizowanych festiwalach i koncertach. Parę kilometrów od inwestycji znajduje się Ustka, która jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w kraju. Ustka posiada status uzdrowiska i co roku odwiedza ją ponad 140.000 turystów z całego świata. W sezonie letnim to idealne miejsce dla plażowania i korzystania z uciech życia.
Ustka posiada również rozwinięte zaplecze usługowe i rekreacyjne zapewniające wszelkie niezbędne elementy do odnowy biologicznej i do codziennego aktywnego odpoczynku. Połączona sieć tras rowerowych, zapewnia przemieszczanie się bezpiecznie, w zdrowym powietrzu do każdego miejsca z planowanej inwestycji w Charnowie przy ul. Zielonej.
Cena za całość nieruchomości tylko = 199.000,00 zł.
Informacje dodatkowe uzyskasz : tel. 608-201-564 , 504-179-691
lub tel./fax. 59-84-265-25

…………………………………….

 

Pałac w Ulinia 10, Wicko koło Łeby wraz z parkiem pałacowym. Cena ogółem: 6.000.000,00 PLN

ałac w Ulinia 10, Wicko koło Łeby wraz z parkiem pałacowym, po remoncie – stan techniczny bardzo dobry, standard deweloperski, budynek zaplecza sceny, standard wykończenia i wyposażenia wysoki, Budynek garażowo – mieszkalny standard wykończenia i wyposażenia wysoki.

Hipoteki do spłaty, po otrzymaniu I raty od kupującego, lub inne propozycje. Operat szacunkowy pobierz

Informacje dodatkowe uzyskasz : tel. 608-201-564 , 504-179-691