Nieruchomości na sprzedaż

OFERUJEMY RÓWNIEŻ ATRAKCYJNE NIERUCHOMOŚCI W NASTĘPUJĄCYCH LOKALIZACJACH:
PODDĄBIE, ULINIA, PRZEWŁOKA, CHARNOWO

 

Dom letniskowy w Poddąbiu – 800 metrów od morza Cena: 420 000 PLN

Dom letniskowy o powierzchni 80 m2 w m. Poddąbiu ul. Brzozowa 9 gm. Ustka , działka nr 97 o powierzchni 200 m2 , budynek wolnostojący z miejscem zadaszonym na garażowanie samochodu oraz dwa miejsca postojowe na samochody osobowe na działce. Cały teren ogrodzony. Dom letniskowy parterowy, składa się z trzech pokoi w tym dwie sypialnie, jeden pokój dzienny połączony z kuchnia, Pokój dzienny duży z wyjściem na taras, wyposażony w kozę żeliwna do dogrzewania Jotul. Dodatkowo duży hol oraz pomieszczenie gospodarcze na sprzęt domowy i ogrodowy. Łazienka prysznic, pralka z WC. Wyposażenie domu letniskowego jak domu mieszkalnego, cały sprzęt tv, wyposażenie kuchni, kuchnia elektryczna, pochłaniacz itp. meble, pościel i inny sprzęt. Wyposażenie całego domu w cenie sprzedaży. Dom po kapitalnym remoncie 3 lata temu, wymiana dachu i wszystkich okien w tym dachowych i drzwi zewnętrznych, nowe tynki i malowanie.
Dom do natychmiastowego zamieszkania, bez dodatkowego inwestowania, na życzenie kupującego po umowie przedwstępnej można zmienić funkcje na dom mieszkalny !!!! na koszt sprzedającego
!!!! Dodatkowo alarm elektroniczny z powiadomieniem.
Dom letniskowy ” Pod Kogutem ” od 2006 roku wykorzystywany co roku od miesiąca maja do września dla gości i turystów przebywających nad morzem w Poddąbiu.
Przepiękna miejscowość najdroższe nieruchomości w pasie nadmorskim gminy Ustka, wspaniała okolica dookoła lasy, tereny na aktywny wypoczynek, trasy rowerowe R-10 , klify i największe plaże nad Bałtykiem, spokój i cisza daje wyjątkowy klimat i nastrój tej niezwykłej miejscowość.
Miejscowość zapewnia wszystkie niezbędne produkty i środki do życia i komunikacji, sklepy, restauracje, ciastkarnio-lodziarnie itp. Okazyjna cena – tak atrakcyjnego domu letniskowego nad morzem, nie znajdziesz w takim wykonaniu i jakości – to jedyna okazja do kupna dla Ciebie i całej Twojej Rodziny. Spełnij swoje marzenia i zapewnij swojej rodzinie odpoczynek w czystym otoczeniu i powietrzu, oraz z zachowaniem bezpieczeństwa, którego w innych krajach brak.
Więcej informacji o nieruchomości – pod telefonem nr : 608-201-564 lub 504-179-691 Andrzej Ossowski

…………………………………….

 

Działki koło morza Przewłoka k. Ustki Cena: 192 420 PLN

Sprzedam działki budowlane  nad morzem w m. Przewłoka koło Ustki, działki budowlane nr 130/44 o powierzchni 1.069 m2 (cena 192 420 PLN), 130/43 o powierzchni  1.072 m2 (cena 192 960 PLN)  oraz 130/50 o powierzchni 1.178 m2 (cena 212 040 PLN) leżące przy drodze gminnej ul. Grabowa , funkcja zabudowy mieszkalna. Wszystkie media sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej , energia elektryczna, skrzynki na działce oraz gaz. Spokojna i ekskluzywna dzielnica bardzo blisko morza.
Działki budowlane muszę szybko sprzedać ! cena do negocjacji – przy zakupie dwóch działek dodatkowy upust cenowy – działki położone obok siebie !!!
Kontakt : Andrzej Ossowski telefon, 608-201-564

…………………………………….

 

Działki budowlane kompleks do inwestycji Charnowo gm. Ustka. Cena: 199 000 PLN

Cena promocyjna – skorzystaj z okazji,
zainwestuj bezpiecznie swoje środki finansowe i zarabiaj.
Działka budowlana pod budowę domów mieszkalnych jednorodzinnych z garażem, powierzchnia zabudowy do 30 %
droga dojazdowa wewnętrzna do działki, powierzchnia ogółem 7.557 m2
Działki inwestycyjne dla developera lub lokaty wolnych środków finansowych i budowy domów mieszkalnych na
sprzedaż z dużym zyskiem. Zobacz film o położeniu działek w Charnowie i okolicy wpisz : https://youtu.be/aEgl15tSc6M i zobacz naszą ofertę. lub skopiuj i wprowadź do odtworzenia w internecie.
Działka położona jest przy ul. Zielonej, która posiada oświetlenie uliczne, bardzo dobry dojazd od drogi gminnej. Działka położona w zachodniej część przepięknego i urokliwego miasteczka, w odległości niespełna 7 km od brzegu Morza Bałtyckiego. Charnowo znajduje się w odległości 7 km od nadmorskiej Ustki i nieco ponad 10 km od Słupska.
Piękne lasy i bliskość rzeki Słupi idealnej do spływów kajakowych stwarza niezwykłe warunki do aktywnego odpoczynku i rekreacji. Położenie działki w tej okolicy zapewnia czyste powietrze i zdrowy klimat dla ludzi tu mieszkających, czego obecnie się poszukuje.
3 km od Charnowa znajduje się Dolina Charlotty, wyjątkowe miejsce dla wszystkich szukających ciszy i kontaktu z naturą. Charlotta oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku. Dzieci mogą w niej świetnie się bawić korzystając z zoo, wodnego safari i fokarium, a dorośli zrelaksować się w SPA lub bawić się na cyklicznie organizowanych festiwalach i koncertach. Parę kilometrów od inwestycji znajduje się Ustka, która jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w kraju. Ustka posiada status uzdrowiska i co roku odwiedza ją ponad 140.000 turystów z całego świata. W sezonie letnim to idealne miejsce dla plażowania i korzystania z uciech życia.
Ustka posiada również rozwinięte zaplecze usługowe i rekreacyjne zapewniające wszelkie niezbędne elementy do odnowy biologicznej i do codziennego aktywnego odpoczynku. Połączona sieć tras rowerowych, zapewnia przemieszczanie się bezpiecznie, w zdrowym powietrzu do każdego miejsca z planowanej inwestycji w Charnowie przy ul. Zielonej.
Cena za całość nieruchomości tylko = 199.000,00 zł.
Informacje dodatkowe uzyskasz : tel. 608-201-564 , 504-179-691
lub tel./fax. 59-84-265-25

…………………………………….

 

Pałac w Ulinia 10, Wicko koło Łeby wraz z parkiem pałacowym. Cena ogółem: 5.850.000,00 PLN

ałac w Ulinia 10, Wicko koło Łeby wraz z parkiem pałacowym, po remoncie – stan techniczny bardzo dobry, standard deweloperski, budynek zaplecza sceny, standard wykończenia i wyposażenia wysoki, Budynek garażowo – mieszkalny standard wykończenia i wyposażenia wysoki.

Hipoteki do spłaty, po otrzymaniu I raty od kupującego, lub inne propozycje. Operat szacunkowy pobierz

Informacje dodatkowe uzyskasz : tel. 608-201-564 , 504-179-691