Działki Duże Wytowno

Działki inwestycyjne nad morzem


działki inwestycyjne nad morzem
uzbrojone działki nad morzem

Zobacz film

 

 

Inwestycja Duże Wytowno

          Zakup działki w Ustce daje możliwość do zmiany miejsca zamieszkania, bądź też postawienia domku letniskowego. Działki Duże Wytowno to ogromna powierzchnia przeznaczona na działki budowlane. Ogromna część tej inwestycji zostanie przeznaczona do zagospodarowania na Osiedle Morskie z przeznaczeniem na działalność inwestycyjno-rekreacyjno-usługową. Z tego powodu inwestowanie w działkę w miejscowości Ustka będzie miało szansę okazać się w pełni opłacalnym. Z jednej strony zakupienie działki spowoduje, że można będzie wybudować nieruchomość z częścią mieszkalną, jak i usługowo-rekreacyjną. Dla osób, które pragną zmienić miejsce zamieszkania, takie rozwiązanie będzie mogło wydać się w pełni korzystne.

Działki w gminie Ustka

          Działki które oferujemy nad morzem są atrakcyjną opcją inwestycji. Przede wszystkim jako firma oferujemy nie tylko możliwość zdobycia samej działki, ale również nieruchomości nad morzem, która ma prawo stać się dodatkowym jak i głównym źródłem dochodu. Ustka jest atrakcyjnym miejscem odpoczynku, każdego roku wiele osób decyduje się na urlop właśnie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja znajduje się w odległości 6 kilometrów od samej Ustki, co gwarantuje duże zainteresowanie ze strony turystów. Do wyboru jest więc zakupienie działki, na której samodzielnie można będzie postawić dom, alternatywą jest skorzystanie z innej naszej oferty na domy na sprzedaż nad morzem. Posiadamy w sprzedaży również mniejsze działki, które będą mogły zostać zagospodarowane na działalność usługową bądź też na których stanie domek letniskowy.

Działki budowlane na Osiedlu Morskim

           Wielu naszych rodaków poświęca swój urlop by móc spędzić czas nad Morzem Bałtyckim. Dlatego oferta zamieszkania w miejscu takim jak Osiedle Morskie, będzie mogła okazać się strzałem w dziesiątkę. Działki nad morzem które oferujemy na sprzedaż znajdują się w pasie nadmorskim, 1800 metrów do Morza Bałtyckiego. W pobliżu znajdują się lasy sosnowe, oraz międzynarodowy szlak rowerowy. Atrakcyjna okolica spowoduje, że można będzie nie tylko ciekawie spędzić czas wolny, ale również liczyć na duże zainteresowanie ze strony turystów, jeśli ktoś zdecyduje się na otworzenie swojego własnego biznesu. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów dotyczących działki, która Państwa zainteresowała.

Oferta sprzedaży działek w dużym Wytownie!

NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA OFERTA  125 DZIAŁEK BUDOWLANYCH zlokalizowanych w PASIE NADMORSKIM w odległości 1 800 m od MORZA BAŁTYCKIEGO, 800 m od drogi Ustka – Rowy, przy trasie Międzynarodowego szlaku rowerowego wokół Bałtyku R-10 w miejscowości WYTOWNO.

Sprzedaż działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni położonych na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania o przeznaczeniu na teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w tym letniskowej.

Część działek posiada wyznaczy teren do zagospodarowania zielenią np. jako ogrody przydomowe, małą architekturą lub lokalizację zbiornika wodnego.

Cena brutto działki budowlanej 99 ,00 zł / m kw., cena brutto terenu do zagospodarowania zielenią 89,00 zł / m kw.*
Ratalna sprzedaż działek na Dużym Wytownie – Osiedlu Morskim, bez odsetek !

Działki budowlane nad morzem posiadające MPZP na Osiedlu Morskim – Spółka nasza sprzedaje w Okresie Promocji – w ratach miesięcznych nieoprocentowanych od kwoty 1,500,00 zł. do kwoty 3.000,00 zł. w ilości rat miesięcznych do 36 a nawet 48 rat miesięcznych – dostosowanych do możliwości finansowych kupującego.

To jedyna okazja zakupu działki budowlanej nad morzem, i zapłaty z własnych środków finansowych bez korzystania z pomocy banków dodatkowych opłat prowizji, odsetek i dużego ryzyka – tu nic nie ryzykujesz, nasza Spółka zawsze, dostosuje się do kupującego i jego aktualnych potrzeb finansowych.

Zainwestuj w swoją przyszłość finansową i zdrowie. Skorzystaj z okazji – zadzwoń i dowiedz się o szczegółach nowej promocji !
 

 

Proponowane projekty domów nad morzem

ZESTAWIENIE WYBRANYCH TYPOWYCH PROJEKTÓW BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH I WIELORODZINNYCH WEDŁUG
WYKORZYSTANYCH KATALOGÓW PROJEKTÓW GOTOWYCH DOSTĘPNYCH NA STRONACH INTERNETOWYCH

zabudowa działek nad morzem

W strefach przeznaczonych pod zabudowę proponowane typowe projekty domów jednorodzinnych zostały zlokalizowane w sposób uporządkowany na poszczególnych działkach, tworząc czytelne ciągi i pierzeje zabudowy wzdłuż planowanych ulic. Ustawienie budynków uwzględnia ich wewnętrzny układ funkcjonalny i zapewnia właściwe oświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń, w szczególności pomieszczeń tworzących tzw. strefę dzienną, oraz tarasów, balkonów i przydomowych ogrodów wraz ze strefami rekreacyjnymi.Zobacz wizualizację
Rozmieszczenie różnych typów budynków, w zależności od funkcji, wysokości i intensywności zabudowy, ilustruje rysunki nr 2 „Koncepcja zagospodarowania i zabudowy terenu”– w skali 1:1000.
Obecnie na Osiedlu Morskim w Wytownie gm. Ustka powstają pierwsze domy mieszkalne i letniskowe.
Decyzja pozwolenia na budowę zobacz