Działki Małe Wytowno

Działki budowlane – Małe Wytowno

          Działki rekreacyjne nad morzem są zlokalizowane w gminie Ustka, znajdują się w odległości 6 kilometrów od samej Ustki, co czyni je niezwykle interesującymi. Ponadto na uwagę zasługuje zarówno kształt jak i łatwy dostęp do Morza Bałtyckiego, co czyni działki idealnymi na postawienie domku letniskowego, pensjonatu a nawet domu mieszkalnego. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie lasów sosnowych, jak i blisko międzynarodowego szlaku rowerowego.  Ustka jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w kraju, do której każdego roku ściąga wiele osób. Zakup działki rekreacyjnej nad morzem daje możliwość wypoczynku w domku który zostanie urządzony wedle Państwa gustu i oczekiwań. Dodatkowo można będzie wynajmować miejsca noclegowe, i mieć z tego zysk.

działki budowlane male wytowno

Zobacz film

Działki pod zabudowę

          Działki rekreacyjne które posiadamy w ofercie są uzbrojone. Doskonale mogą nadawać się zarówno na nieruchomości usługowe, mieszkalne czy pensjonaty. Działki zlokalizowane są w gminie Ustka. Tereny do zagospodarowania to idealne miejsce na inwestycje w nieruchomości pod działalność. O popularności i atrakcyjności tego miejsca świadczą wciąż zwiększające się ceny gruntów. Działki blisko morza dają możliwość otworzenia własnego pensjonatu i restauracji.

Położenie działek rekreacyjnych

          W naszej ofercie znajdują się działki położone w atrakcyjnej okolicy, niedaleko od Ustki. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że dla osób mieszkających w dużych miastach jest to szansa na spędzenie czasu w ciszy i spokoju, a także możliwość przeróżnych aktywności fizycznych. Gwarantujemy swobodny dojazd do działek rekreacyjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie zainteresowania naszą ofertą. Postaramy się przedstawić szczegóły konkretnej działki, jak i odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz rozwiać wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w działki rekreacyjne nad morzem to szansa by każdy urlop był efektywny.

Uchwała NR XLI.501.2014 Rady Gminy Ustka z dnia 26 września 2014 r. w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Wytowno gm. Ustka, dla inwestycji prowadzonych przez Pomerania Nieruchomości sp. z o.o. sp. komandytowa z/s w Słupsku.

Koncepcja zagospodarowania osiedla Małe Wytowno

działka male wytownodzialka rekreacyjna male wytownodzialki nad morzem male wytownodzialki pomorskie male wytownodzialki na sprzedaz male wytowno

dzialki blisko morza male wytowno

ZOBACZ ZDJĘCIA INWESTYCJI MAŁE WYTOWNO