Działki Inwestycyjne

Działki i nieruchomości inwestycyjne nad morzem

            Wraz z biegiem czasu coraz więcej osób zainteresowanych jest inwestowaniem w nieruchomości. Z pewnością na taki obrót sprawy ma wpływ zwiększone zainteresowanie nieruchomościami na rynku  jak i również wciąż rosnąca wartość. Gwarancją sukcesu inwestycji jest znalezienie nieruchomości położonej w atrakcyjnej lokalizacji, a przede wszystkim interesującym sąsiedztwie. Dlatego nieruchomości nad morzem cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w dobie rosnących cen może się to okazać trafioną inwestycją.  Wejście w posiadanie działki budowlanej nad morzem daje nieograniczone możliwości co do jej przeznaczenia. Można zarówno wykorzystać ją dla siebie stawiając domek letniskowy, jak i postawić na budowę pensjonatu czy nieruchomości usługowej.

działki inwestycyjnedziałki inwestycyjne nad morzem

Działki budowlano-inwestycyjne w Duże Wytowno

            Zakup działki czy obiektu znajdującego się w Ustce może okazać się wspaniała inwestycją, przynoszącą każdego miesiąca zysk. Przede wszystkim w ostatnim czasie coraz więcej osób wybiera wypoczynek nad Polskim Morzem z uwagi na problemy z biurami podróży, ograniczonym budżetem wakacyjnym bądź też wyjazdem jedynie na część urlopu. Dlatego nieruchomości Ustka mogą okazać się inwestycją, która pozwoli na comiesięczne przychody z jej działalności. Wynajem miejsc noclegowych w połączeniu z funkcjonującą restauracją to pomysł na biznes. Zwłaszcza gdy w okolicy znajduje się międzynarodowy szlak rowerowy, lasy i plaża. Nieruchomości inwestycyjne to interesujące ulokowanie swoich pieniędzy. W zależności od pomysłowości inwestora można będzie otworzyć przeróżne działalności usługowo-handlowe, bądź też skupić się na wynajmowaniu pokoi na nocleg.

Koncepcja Urbanistyczna – Duże Wytowno

Inwestycyjne działki budowlane – Pomorskie

           Alternatywą dla zakupu nieruchomości jest inwestowanie w działkę. Działki budowlane pomorskie to możliwość postawienia obiektu z marzeń. Działki znajdują się w gminie Ustka. Oferujemy działki w pełni uzbrojone, dzięki czemu nie będą musieli Państwo starać się o pozwolenia na podłączenie do sieci elektrycznej czy wodnokanalizacyjnej. Działki budowlane nad morzem to wspaniała inwestycja dla osób planujących postawienie obiektu rekreacyjno-usługowego i wynajem pokoi. Niedaleko działek w niedługim czasie planowane jest wybudowanie pola golfowego, natomiast w Słupsku powstanie aqua park.

Koncepcja zagospodarowania terenu Osiedla Morskiego w Wytownie Gmina Ustka – Bilans kosztów
Podział terenu inwestycji na zadania Osiedle Morskie
Koncepcja PZT Osiedla Morskiego Wytowno Gmina Ustka

– zabudowa jednorodzinna typ A
– zabudowa jednorodzinna typ B
– zabudowa jednorodzinna typ C
– zabudowa jednorodzinna typ D
– zabudowa jednorodzinna typ E
– zabudowa jednorodzinna typ E
– zabudowa jednorodzinna typ F
– zabudowa wielorodzinna typ G
– zabudowa wielorodzinna typ H
– Kąpielisko typ U

Wytowno Podział Działek Osiedle Morskie

Mapa Osiedla Morskiego Wytowno z sieciami, zadania do realizacji

Wytowno trasa inwestycji

Wytowno sieć elektroenergetyczna Osiedle Morskie

Geologia Dużego Wytowna

zał. 1     zał. 2     zał. 3     zał. 4     zał. 5

Akt notarialny – Energa Obrót SA. Zakup dwóch działek pod budowę trafostacji na terenie Osiedla Morskiego

Decyzja pozwolenia na budowę linii kablowej 15kV, kontenerowych stacji transformatorowych 15/0,4 kV wraz z złączami licznikowymi w m. Wytowno gm. Ustka. Inwestor Energa Operator S.A. wg. wydanych warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej planowanej imwestycji na Osiedlu Morskim

Działki inwestycyjne nad morzem

            W naszym kraju coraz popularniejsze stało się inwestowanie w działki nad morzem. Decydując się na inwestowanie w nieruchomości powinniśmy zwrócić uwagę jaki będzie zwrot z inwestycji. Najważniejszym czynnikiem jest wybór miejsca w którym będziemy czuli się dobrze i lubili to miejsce.

Działki inwestycyjne znajdują się w pobliżu drogi krajowej 21 co ułatwia dojazd na wypoczynek. Stosunkowo nie duża odległość od Gdańska i granicy Niemieckiej sprawia, że cena tych działek będzie znacznie szybciej rosnąć. Sprzyja to również wynajmowi, ponieważ nasi zachodni sąsiedzi są wstanie znacznie więcej zapłacić za swój pobyt nad polskim morzem. Według badań przeprowadzonych przez IMAS International wynika że, co drugi wyjeżdżający Polak na wakacje wybiera wypoczynek nad Bałtykiem i urlopy nad morzem są zazwyczaj dłuższe niż w innych częściach Polski. Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestycja w nieruchomości nad morzem się opłaca.

 

Strategia rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Ustka na lata 2017-2027

Urząd Gminy Ustka